kalendarzDiakonia Organizacji Spotkań (DOS) jest o tyle unikalna, że nie ma, w przeciwieństwie do innych działających w naszej wspólnocie diakonii, swojego odpowiednika na poziomie diecezjalnym. Zrodziła się bowiem z potrzeby specyficznej dla wspólnot na poziomie parafialnym, czyli organizacji spotkań ogólnych. U nas są to po prostu spotkania poniedziałkowe, na których zbiera się cała wspólnota. Jej członkowie spotykają się dwa, trzy razy w ciągu roku akademickiego i podczas burzy mózgów sypią pomysłami na tematy poszczególnych poniedziałkowych spotkań, które następnie układają w sensowny kalendarz uwzględniając comiesięczne Msze, okazjonalne adoracje czy spotkania integracyjne. Dbamy również o to, by znaleźć odpowiednie osoby do realizacji danych konferencji i dopilnować, by wszystko szło według planu.

 

Jeśli więc lubisz robić piękne kalendarze w excelu, masz milion pomysłów na minutę lub posiadasz cenny dar taktownego przekonywania ludzi do wygłaszania publicznych przemów, zapraszamy Cię serdecznie do DOSu!

Nie wahaj się też skontaktować z nami, jeśli masz pomysł na temat konkretnego spotkania lub znasz ciekawą osobę, która mogłaby poprowadzić konferencję dla naszej wspólnoty (może Ty sam?). Wszelkie propozycje i uwagi przyjmujemy z radością i wdzięcznością :) Dołóż swoją cegiełkę do naszych spotkań ogólnych!

 

Odpowiedzialna:

Kamila Skrzypek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najbliższe wydarzenia