Jesteśmy akademicko-postakademicką wspólnotą Ruchu Światło-Życie. Może byłeś kiedyś w Ruchu i z powodu przeprowadzki na studia szukasz nowej wspólnoty? Nigdy nie byłeś, ale szukasz Boga, przyjaźni, wsparcia, dobrego słowa i miejsca gdzie będziesz mógł zrobić coś dobrego dla innych? Jakakolwiek jest Twoja motywacja, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej wspólnoty!

Spotykamy się w poniedziałki o godz. 20:00 w sali św. Faustyny przy kościele św. Jakuba na pl. Narutowicza, a także na Eucharystii studenckiej w niedzielę o 19:00 (tutaj możesz dokładniej poczytać, jak do nas trafić). Razem modlimy się, odkrywamy Boga w naszym życiu, bawimy się na wspólnotowych imprezach, spędzamy czas na krótszych i dłuższych wyjazdach oraz pomagamy sobie przeżyć jak najlepiej i najowocniej czas studiowania. Więcej informacji w zakładce "O nas". 

Jeśli chcesz śledzić na bieżąco życie naszej wspólnoty zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, zaś członków i prawie-członków do dołączenia do facebookowej grupy jakubowej :)

 

 

Najbliższe wydarzenia